Esat nogurusi cīņā ar lieko svaru? Jūtat, ka neesat spējīga nomest liekos kilogramus neskatoties uz diētu un vingrošanu?
TANITA svari – ķermeņa sastāva analizators sniegs pareizu un vērtīgu informāciju par Jūsu ķermeņa sastāvu, padarīs Jūsu treniņus efektīvākus.

TANITA popularitātes 4 noslēpumi:

Stimulē un motivē

Uzrādīs Jūsu reālos rezultātus: izmaiņas muskuļu, tauku, ūdens satura daudzumā.

Japāņu precizitāte un kvalitāte

TANITA precizitāte, novatoriskā pieeja un ilgstošs kalpošanas laiks ir atzīti visā pasaulē.

Vienkārši un viegli

Skaidri vadāma un viegli lietojama. Pēc 30 sekundēm uzzināsiet par savu ķermeni visu.

TANITA profesionālais sniegums

Pielietojama medicīnas centros, fitnesa klubos, SPA salonos.

Kā tiek veikti mērījumi?

Kāpēc gan neizmēģināt? Ir laiks pārstāt domāt par svaru un sākt domāt par ķermeņa sastāvu!

TANITA analizatori – nometiet svaru droši un neatgriezeniski!
Visos TANITA ķermeņa sastāva analizatoros tiek izmantota progresīva bioelektriskās pretestības analīzes tehnoloģija.
Caur ķermeni tiek palaista vāja elektriskā straume, kas caur tauku audiem iziet ar grūtībām, bet caur muskuļu un citiem audiem viegli. TANITA darbības pamatā ir dažādu ķermeņa daļu pretestības izmērīšana.

TANITA BC545N – ķermeņa sastāva analizators lietošanai mājās.

Ķermeņa sastāva 10 mērījumi tikai 15 sekundēs! Unikāls ķermeņa sastāva vērtējums, kas sniedz būtisku informāciju par Jūsu veselības programmas efektivitāti!
Ieskatīties modeļa lapaspusē.

TANITA svari – ķermeņa sastāva analizators sniegs Jums informāciju par svaru, tauku, iekšējo tauku un ūdens saturu, muskuļu masu kg, kaulu masu, bioloģisko vecumu, ikdienas kaloriju normu u.c.

TANITA BC-601 – ķermeņa segmentu sastāva analizators ar SD atmiņas kartes pieslēgšanas iespēju.

Ķermeņa sastāva dati tiek automātiski saglabāti SD atmiņas kartē un ir pieejami lejupielādei datorā turpmākai apskatīšanai un izmantošanai bezmaksas lietotnē „Bodyvision”.
Ieskatīties modeļa lapaspusē.

TANITA uzrādīs Jūsu metabolisko vecumu – tas ir neatkarīgs viedoklis par to, cik jauns jūtas Jūsu ķermenis. Šis ir labs iemesls pārskatīt savu fitnesa programmu un dzīvesveidu no veselības skatu punkta.

TANITA SC-330S – jaudīgs portatīvais ķermeņa sastāva analizators ar iebūvētu printeri.

Ideāls instruments veselības aprūpes iestādēm un fitnesa klubiem ar intensīvu apmeklētāju plūsmu. Modelis sniedz tūlītēju pamatrādītāju izdruku ar ērtu un uzskatāmu rādījumu analīzi.
Ieskatīties modeļa lapaspusē.

Jūsu ķermeņa sastāva pilnas analīzes izdruka nav pārslogota ar terminiem un ir saprotama jebkuram lietotājam pat bez medicīniskās izglītības.

To, ko var izmērīt, var izmainīt.

Rūpējoties par sava ķermeņa sastāvu, ne tikai izskatīsieties satriecoši, arī iemācīsieties uzturēt veselīgu līdzsvaru.

Jums būs iespēja apcerēt arī citus faktorus, kas būtiski ietekmē veselību un pašsajūtu ilgstošā perspektīvā, piemēram: vielmaiņas ātrumu, viscerālo (vēdera) tauku daudzumu un kaulu masu.

Tāpēc aizmirsiet par modīgajām diētām. Izmantojiet TANITA ķermeņa sastāva analizatoru, lai kontrolētu svara samazināšanos, tikai šoreiz nometiet svaru droši, veselībai nekaitējot, un, pats svarīgākais, neatgriezeniski.
.