Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Zilie māli noder cīņā ar celulītu. Pirts procedūrās zilos mālus izmanto sejas maskām, jo šie māli labi attīra, baro un savelk ādu.

Māls ir nogulumiezis, kas sastāv galvenokārt no minerāliem. Tas ir ekoloģiski tīrs dabas produkts, kas lieliski noder dziedniecības un kosmētiskajās procedūrās.  Izmantojot mālus dziedniecībā, tie it kā uzsūc sevī slimību, atstājot vietā savu dziedinošo spēku. Mālam piemīt arī antibakteriālas īpašības. Zemes virsū biežāk sastopams brūnais un rūsganais māls. Sarkanais māls atrodas 10-15m dziļumā. Zilais māls guļ vēl dziļāk, un tas ir tīrāks. Jo dziļāk atrodas māls, jo tas ir vērtīgāks.
Zilie māli noder cīņā ar celulītu. Veicot šo procedūru regulāri, celulīta skartā āda kļūst gludāka un tvirtāka. Zilie māli ļoti labi dezinficē un attīra ādu, dod pretiekaisuma efektu un veicina ādas apmaiņas procesu. Tautas medicīnā zilie māli tiek izmantoti kā līdzeklis cīņā pret matu izkrišanu. Pirts procedūrās zilos mālus izmanto sejas maskām, jo šie māli labi attīra, baro un savelk ādu.
Lai mālus pagatavotu lietošanai, tos jāliek traukā, kas nav no metāla, tad jāaplej ar tīru aukstu ūdeni (no karsta ūdens māli zaudē savas īpašības) un jāsajauc, iegūstot krējuma konsistenci. Iegūtajai masai jābūt vienveidīgai. Taukainas ādas, kombinētas un normālas ādas gadījumos, maska jātur uz sejas 20 minūtes – līdz māli sakalst. Sausas ādas gadījumos – 10 – 15 minūtes, nesagaidot sakalšanu.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card

Skatieties arī:

PASPANGUWA (tēja)
2.90 € Pirkt