Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Kā vispārstiprinošu, kardiotonisku līdzekli pie funkcionālajiem sirdsdarbības traucējumiem, bezmiega, stāvokļiem, ko pavada sirdsklauves.

Vilkābeles plus sastāvs vienā kapsulā: vilkābeles lapas – 100 mm (pārrēķinot procianidīnos – 6,7 mg), magnija citrāts (pārrēķinot magnijā) – 20 mg.
Vilkābeles lapu farmakoloģiskā aktivitāte ir saistīta ar to sastāvā ietilpstošiem flavonoīdiem – hiperozīdu, kvercetīnu un veteksīnu, kas rada kardiotinisko, sirds asinsvadus paplašinošo, hipotensīvo un antiaritmisko iedarbību, samazina kapilāru caurlaidību un trauslumu, piedalās oksidēšanas un reducēšanas procesos. Vilkābele mazina miokarda un centrālās nervu sistēmas uzbudināmību. Vilkābele rada pozitīvu iedarbību pie sirds funkcionālajām slimībām, vairogdziedzera slimībām, ko pavada sirdsklauves. Vilkābeles spazmolītisko efektu saista ar triterpena savienojumu un glikozīdu klātbūtni augā. Šo vielu klātbūtne nosaka arī to ietekmi uz venozā spiediena līmeni un asinsvadu sieniņu funkcijas uzlabošanu. Magnijs spēlē svarīgu lomu sirds neiromuskulārās aktivitātes regulēšanā, stabilizē sirds ritmu, atvieglo nervu spriedzes simptomus, nemieru un uzbudināmību. Magnijs normalizē nervu sistēmas darbību, ir pretstresa makroelements, samazina neironu uzbudināmību un nervu impulsa vadīšanu. Tas ir nepieciešams normālai kaulu veidošanai un muskuļaudu funkcionēšanai, veicina nervu impulsa vadīšanu, piedalās daudzos metabolisma procesos. Magnijs novērš muskuļu krampjainu saraušanos, tam piemīt asinsvadu paplašinoša un spazmolītiska iedarbība. Magnija deficīts organismā izpaužas kā muskuļu nespēks, tremors, tetanija, ataksija, reflektoras uzbudināmības paaugstināšanās, uzbudināmība, miega traucējumi, sirds ritma traucējumi, kā arī diareja.
Lietošanas indikācijas: Kā vispārstiprinošu, kardiotonisku līdzekli pie funkcionālajiem sirdsdarbības traucējumiem, sirds vājuma pēc pārciestajām smagām slimībām, bezmiega, stāvokļiem, ko pavada sirdsklauves, pie sirdsdarbības pavājināšanās, pašsajūtas un miega uzlabošanai slimniekiem ar sirds un asinsvadu sistēmas slimībām.
Lietošanas veids: pieaugušajiem 2 kapsulas 2 reizes dienā, rītā un vakarā pēc ēšanas, 4 – 6 nedēļas.
Iepakojumā: 20 kapsulas.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card