Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Preparāts tiek rekomendēts kā vispārspēcinošs, tonizējošs, imūnmo­dulējošs līdzeklis.

Sastāvs vienā kapsulā: tiamīna mononitrātu (vitamīnu B1) – 0,01 g, riboflavīnu (vitamīnu B2) – 0,004 g, nikotīnamīdu (vitamīnu PP) – 0,02 g, piridoksīna hidrohlorīdu (vitamīnu B6) – 0,01 g, kalcija pantotenātu (vitamīnu B5) – 0,03 g, holekalciferolu (vitamīnu D3) – 250 ME.
Preparāts tiek rekomendēts kā vispārspēcinošs, tonizējošs, imūnmo­dulējošs līdzeklis. To lieto vitamīnu nepietiekamības novēršanai, tajā skaitā cukura diabēta slimniekiem, intensīvas garīgas un fiziskas slodzes periodā, pie stāvokļiem, kas saistīti ar palielinātu vajadzību pēc vitamīniem.
Preparāta aktivitāti nosaka tā sastāvā esošo vitamīnu kompleksa iedar­bība.
Vitamīnam B1 ir svarīga loma ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku apmaiņā, kā arī nervu impulsu pārvades procesā. Aizsargā šūnu membrānas no peroksīda oksidācijas produktu kaitīgās iedarbības.
Vitamīns B2 regulē oksidēšanas – reducēšanas procesus, piedalās audu elpošanā un normālas redzes funkcijas nodrošināšanā. Veicina eri­trocītu viengabalainības saglabāšanos, ir nepieciešams normālas zarnu mikrofloras nodrošināšanā.
Vitamīns PP piedalās oksidēšanās atjaunošanas procesos šūnā, tauku un olbaltumvielu apmaiņā, audu elpošanā.
Vitamīns B6 ir nepieciešams normālai centrālas un perifērās nervu sistē­mas funkcionēšanai. Ietilpst fermentu sastāvā, kuri piedalās olbaltumvielu un tauku apmaiņā.
Viatmīns B5 piedalās ūdeņraža un tauku apmaiņā, acetilholīna un steroīdo hormonu sintēzē. Uzlabo miokarda enerģētisko apgādi, paātrina reģenerā­cijas procesus.
Vitamīns D3 piedalās kalcija- fosfora apmaiņā, uzlabo kalcija un fosfātu uzsūkšanos zarnu traktā un to reabsorbciju nieru kanāliņos, veicina kaulu mine­ralizāciju, kā arī kaulu un zobu veidošanos bērniem.
Vitadiabetokaps ir ieteicams kā bioloģiski aktīva pārtikas piedeva, kā vispārspēci­nošs, tonizējošs, imūnspēcinošs līdzeklis.
Lietošana: vitamīnu nepietiekamības novēršanai, tai skaitā cukura diabēta slimniekiem, intensīvas garīgās un fiziskās slodzes periodā, stāvokļos, kurus pavada palielināta vajadzība pēc vitamīniem.
Vitadiabetokaps sastāvs ir koriģēts, ņemot vērā cukura diabēta slimnieku paaugstināto nepiecie­šamību pēc B grupas vitamīniem.
Lietošanas veids: vitadiabetokaps lieto iekšķīgi pa 1 kapsulai dienā pēc ēšanas, uzdzerot virsū ūdeni.
Iepakojumā: 30 kapsulas.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card