Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Transfer Factor Classic atpazīt potenciāli bīstamus ienaidniekus, atvairīt to uzbrukumu un ātri atjaunot imunitātes līdzsvaru.

TRANSFER FACTOR CLASSIC paaugstina jūsu imūnsistēmas intelektuālo koeficientu par 204%;  nepārtraukti stiprina imūnsistēmu un apmāca to trim galvenajām darbībām: atpazīt potenciāli bīstamus ienaidniekus, atvairīt to uzbrukumu un ātri atjaunot imunitātes līdzsvaru, iegaumēt ienaidnieku, ja ar to nāktos sastapties nākotnē.
Produktu lietošanas drošība pielīdzināma piena lietošanas drošībai. Dabisks produkts, kura efektivitāti apstiprina daudzie klīniskie novērojumi. Neveidojas pierašana.
Sastāvs: Patentēts transfērfaktoru koncentrāts no govs pirmpiena. 200 mg 1 kapsulā.
Imūnsistēma ir sarežģīts šūnu kopums, kas ir cilvēka veselības pamatā. Patiesībā, cilvēka veselības stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no tā, kā funkcionē viņa imūnsistēma. Mūsdienās mūsu imūnsistēmai nākas strādāt pārslodzes režīmā, tāpēc ir nepieciešams rūpēties par maksimālu atbalstu imūnsistēmai.
Kompānija 4LIFE® piedāvā ekskluzīvu produktu Transfer Factor XFTM, kas ir ne tikai jaunākais sasniegums uztura zinātnē, bet arī pats drošākais mūsdienu līdzeklis imunitātes stiprināšanai. Transfer Factor XFTM tiek ražots no govs pirmpiena. Patentēta procesa rezultātā pirmpiens tiek apstrādāts, un paliek tikai spēcīgie imūnie ingredienti, ko sauc par transfērfaktoriem. Šīs unikālās molekulas apmāca imūnsistēmu informācijai atpazīt ienaidniekus un cīnīties ar tiem. Imūnsistēma uzkrāj informāciju, kas iegūta no transfērfaktoriem, lai, nepieciešamības gadījumā, to izmantotu.
Būdami universāli imūnmodulatori, transfērfaktori vai nu stimulē, vai apslāpē imūnsistēmas atbildi, tādejādi veicot imūnreabilitējošu darbību, un palīdz imūnsistēmai ātri un adekvāti reaģēt uz apkārtējās vides izmaiņām. Katru dienu mūsu organismā iet bojā noteikts daudzums imūnsistēmas šūnu, kuru vietā nāk jaunas, tādejādi bioloģiskais process ir nepārtraukts. Arī jaunajām šūnām nepieciešama imūninformācija, kas iegūstama, lietojot Transfer Factor XFTM, lai sekmīgi cīnītos ar organisma ienaidniekiem.
Tā kā Transfer Factor XFTM ir patentēts kompānijas 4LIFE® produkts un tas ir efektīvs un drošs. Daudz ārstu visā pasaulē to lieto paši un iesaka saviem pacientiem. Transfer Factor XFTM ir produkts, kas nepieciešams katram no mums imūnsistēmas stiprināšanai.
Blakusefekti: Nav novēroti.
Lietošana: ja nav īpašu norādījumu, 1 kapsula 3 reizes dienā, uzdzerot 240 ml ūdens.
Iepakojumā: 90 kapsulas.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card


Pie šī produkta ieteicam: