Atpakaļ uz produktu sarakstu
Iekārtas veselības aprūpei

TIENS aparāts AKULAIFS

Tiens
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Ar TIENS "AKULAIFS" jūs būsiet spējīgi patstāvīgi diagnosticēt, un tad veikt profilaksi un ķermeņa ārstēšanu.

Mūsdienu medicīna uzskata, ka slimības signāli tiek pārraidīti pa nervu šķiedras galiem un tiek atspoguļoti uz plaukstas, jo plaukstā ir daudz vairāk nervu galus un kapilārus nekā citās ķermeņa daļās. Tādējādi, cilvēku veselību gan pagātnē gan nākotnē, kā arī cilvēka iedzimtība tiks atspoguļotas uz plaukstām.
Ar "AKULAIFS" jūs būsiet spējīgi patstāvīgi diagnosticēt, un tad veikt profilaksi un ķermeņa ārstēšanu. "AKULAIFS" tika izstrādāts, balstoties uz tradicionālo ķīniešu medicīnas izmantojot mūsdienīgu augstās tehnoloģijas.

1. «AKULAIFS» spēj atpazīt un nolasīt bioloģisku informāciju no plaukstas tādā veidā, lai palīdzētu rast funkcionālās patoloģijas izmaiņas agrīnās stadijās.
2. «AKULAIFS» nodrošina daudzpusīgu ārstēšanu, kura ir iespējamā pateicoties dažādu metožu (tādi ka ārstnieciskās bankas, ārstēšana izmantojot strāvas, magnētiskā adatu terapija, Meihuas akupunktūra), kuri ir efektīvi cīņā pret slimību.
3. Refleksoterapija uzlabo imūnsistēmu. Tā ir dabiska ārstēšanas metode, kas nodrošina dzīšanu procesu un uzlabo veselību, neradot kaitējumu.
4. Pateicoties zemas frekvences impulsiem ar datora vadību, ļauj izmantot «AKULAIFS» ilgu laiku.
5. Ja jūs vēlaties izvairīties no dažādu veidu slimībām un nostiprināt imūnsistēmu regulāri lietojiet «AKULAIFS», iedarbojoties uz bioloģiski aktīviem punktiem (Punktu izvietojums ir attēlots akupunktūras kartē – ir iekļautā komplektā). Attiecīgu orgānu ārstēšanu un profilaksi ir jāveic nemazāk kā 5 minūtes dienā. Jau pēc 2-14 dienām jūs ievērosiet pozitīvu rezultātu.
6. «AKULAIFS» ietekmē uz patogēnām zonām caur bioloģiski aktīviem punktiem un atjauno ķermeņa biomagnētisko lauku. «AKULAIFS» spēj atvieglot sāpes un spazmas, uzlabo asinsriti, novērš asins sastrēgumu, aktivizē meridiānus.

Rādījumi: sāpes, sāpīgās izjūtas, ekstremitāšu nejutīgums, kustību koordinācijas traucējumi cerebrālās spondilopātijas un jostas starpskriemeļu diska protrūzijas dēļ; galvassāpes, reibonis, neskaidra runa, vienpusēja paralīze sejas nerva bojājums, epigastralģija, anoreksija, hronisks gastrīts, čūlas, kuņģa-zarnu trakta traucējumi, klepus, astma, bronhīts, bezmiegs, amnēzija, Smadzeņu satricinājuma sekas, cerebrālā ateroskleroze un augsts asinsspiediens.

Kontradikcijas: epilepsija, ļaundabīgie audzēji, plaušu tuberkuloze, akūta sirds mazspēja, tiem kam ir uzstādīts kardiostimulators, ādas bojājumu gadījumos, nosliece uz asiņošanu, grūtniecēm un bērniem līdz 3 gadiem.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card


Pie šī produkta ieteicam: