Atpakaļ uz produktu sarakstu
Izstrādājumi veselībai

TIENS vibrācijas novājēšanas josta

Tiens
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

TIENS mod. TL-2001B vibrācijas novājēšanas jostas funkcijas ir svara zudums, sāpju mazināšana, stresa noņemšana un muskuļu elastību atjaunošana.

TIENS mod. TL-2001B vibrācijas novājēšanas jostai ir 5 jaudīgas tauku dedzinātāju, kuri darbojās ar 6800 vibrācijām minūtē. Ar datorvadības palīdzību, Jūs varat izvēlēties no 8 dažādiem režimiem, kas veicina tauku iznīcināšanu.
Jostai ir arī 4 magnēti, kuri rada lauku ar magnētisko spriegumu 8:100, kas dziļi iekļūst ķermeņa tauku noguldījumos pat 4-7 cm dziļumā. Magnēti palielina asins pieplūdi „problēmu zonā”, kā arī uzlabo gremošanu. Komplektā ietilpst auto adapters darbībai no automašīnas tiklas braukšanas laikā.

Darbība: 5 jaudīgi ātrgaitas motoriņi masē ķermeņu ar ātrumu 5800 apgriezieni minūtē, ietekmējot uz ķermeņa tauku noguldījumiem. Datorvadība piedāvā 8 dažādus masāžas režīmus: trieciena, intervāla, spiediena, vibrācijas, cikliska, šeipinga, punktu, vis pušu. Šie režīmi ietekmē uz tauku šūnām, kas ātri sadalās un izdalās ar sviedriem un urīnu; uzlabo asinsriti un līdz ar to, palielina muskuļu tonusu un veicina svara zudumu.

Galvenās jostas funkcijas: svara zudums, vielmaiņu normalizācija, sāpju un nejutīgumu mazināšana, stresa noņemšana un muskuļu elastību atjaunošana. Vienlaicīgi josta labvēlīgi magnētiski masē organismu lai āda varētu ātrāk kļūst elastīgāk uzreiz pēc svara zuduma. Pie vidukļa jostu drīkst izmantot ne ātrāk kā 2,5 stundas pēc ēšanas. Lai panākt vel labāku rezultātu ir ieteicams pēc jostas izmantošanas izdzert siltu lipīdu pazemināšanas tēju.

Rādījumi: liekais svars, hronisks noguruma sindroms, muskuļu sāpes, artrīts, paralīzes.

Kontradikcijas: Pacientiem ar protēzēm un/vai implantiem no metāla, grūtniecības laikā, pēc operācijas 6 mēnešu laikā, menstruāciju un asiņošanas laikā, nieru mazspēja, asiņošana hemoroīdi, ļaundabīgi audzēji, priekškambaru mirdzēšana un epilepsija.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card

Detalizēta informācija par tēmu:

Kā pastiprināt vielmaiņu un mazināt svaru? Kā pastiprināt vielmaiņu un mazināt svaru? Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Kā vielmaiņa ietekmē organisma stāvokli un Jūsu svaru? Vai vielmaiņu var kontrolēt? No kā ir atkarīgs vielmaiņas ātrums? Vai to var ietekmēt?
Kā notievēt nemanāmi? 21 padoms un 1 slepena gudrība Kā notievēt nemanāmi? 21 padoms un 1 slepena gudrība Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Vai vēlaties notievēt? Kāpēc? Vai Jūsu motivācija ir pietiekama? Ja esat par to pārliecināti (pārliecinātas) un skaidri saprotat, kādēļ tas Jums vajadzīgs, tad šie padomi var Jums palīdzēt.