Atpakaļ uz produktu sarakstu
BAP, vitamīni, eļļas (iekšķīgai lietošanai)

TIENS GUBAO, 100 tabletes x 0, 5g

Tiens
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

TIENS GUBAO tabletes efektīvi novērš osteoporozi un arī citas slimības, kuras ir saistītās ar kalcija deficītu, it īpaši veciem cilvēkiem.

TIENS GUBAO (Bone Treasure Tablets) sastāvs: viena tablete satur 100mg jonizēto kalciju un 12,4mg sojas izoflavonus 12,4mg .

Darbība: kalcija deficīts un ar to saistītas slimības bieži vien ir izraisītās ne tikai ar nepietiekamu kalciju uzņemšanu no pārtikas, bet arī ar vielmaiņas traucējumiem. Lai vispusīgi risinātu šo problēmu Ķīniešu zinātnieki no TIENS uzņēmuma izstrādāja kombinēto produktu, kas satur kalciju un citas nepieciešamas minerālvielu un vitamīnus, kā arī sojas izoflavonus, kuri normalizē dzimumhormonu līdzsvaru un nodrošina kalcija saglabāšanu organizmā.
Soja ir viena no ķīniešu tradicionālām pārtikām un ir bagāta ar vērtīgām minerālvielām: sojas izoflavoni satur bioloģisku augu aktivātoru. Tādējādi, sojas izoflavoni ir augu estrogēni. Lietojot šo produktu 4 tabletes dienā, organisms saņem 400 mg kalcija, kas atbilst 30% un 32mg sojas izoflavonus, kas ir 64% no nepieciešamā dienas daudzuma. Sojas izoflavoniem piemīt selektīvā iedarbība: ja sieviešu hormonus (estrogēnu) daudzums organismā nav pietiekams, šis produkts palielina to darbību, un, ja ir pārāk daudz, tas bloķē receptorus un samazina to negatīvo ietekmi.

Rādījumi: GUBAO tabletes efektīvi novērš osteoporozi un arī citas slimības, kuras ir saistītās ar kalcija deficītu, it īpaši veciem cilvēkiem. Normalizē lipīdu līmeni, sirds-asinsvadu sistēmas darbību, stabilizē asinsspiedienu un normalizē holesterīna līmeni asinīs. Ir profilaktisks līdzeklis pret krūts vēzi. Padara sieviešu ādu gludu, maigu un elastīgu. Novērš priekšlaicīgu menopauzi, samazina ar novecošanu saistītos smadzeņu deģenerācijas procesus.
Produktu lietošana ir ieteicama visām sievietēm no 14 gadiem un līdz sirmam vecumam, bet nevajadzētu no GUBAO atteikties arī vīriešiem, jo tam ir labvēlīgā iedarbība uz vīriešu hormoniem un pasarga no daudzām veselības problēmām spēcīgāko dzimumu. Efekts no šā produkta lietošanas ir jūtams diezgan ātri, tomēr, lai izlīdzināt hormonālu fonu un normalizēt kalcija vielmaiņu organismā ir nepieciešama sistemātiska lietošana dažu mēnešu garumā.

Kontradikcijas: individuāla nepanesība uz kādām GUBAO sastāvdaļām, hiperkalcēmija, grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Lietošana: pieaugušajiem pa 2 tabletēm 2 reizes dienā ēšanas laikā uzdzerot siltu ūdens.

Lietošanas kurss: 1-4 mēneši.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card


Pie šī produkta ieteicam: