Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Viena SUNRISE Kyani paciņa dienā ir ieteicamā deva, kas nodrošina Jūsu organismu ar tam nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem.

Aļaskas savvaļas melleņu sula SUNRISE ir antioksidantu līderis!
KYÄNI SunRise piemīt gandrīz trīs reizes augstāka antioksidējošā aktivitāte, nekā TAHITIAN NONI JUICE, sen pazīstamajam līderim šajā jomā. To apliecina ORAC, Starptautiskās Medicīniskās Biedrības atzītais antioksidējošās aktivitātes rādītājs.
KYÄNI SunRise sastāvā ir nevien mellenes, bet arī dzērvenes, avenes, godži ogas, granātaugļi, vīnogas, un alvejas (aloe vera) sula.
Aļaskas savvaļas mellenēm, kas augušas ilgajās polārajās dienās tundrā, ir bieza miza, kas padara tās par sevišķi spēcīgu antioksidantu. Tajā ir arī daudz B2, C, E vitamīnu un beta-karotīna.
Dzērvenēs ir daudz C vitamīna, dzelzs un polifenolu.
Avenes ir efektīvas novēršot iekaisumus, uztur zemu holesterīna līmeni, veicina gremošanu un attīra organismu no kaitīgām vielām. Bez tam, tās satur B3 vitamīnu un folijskābi.
Godži ogas satur ogļhidrātus, olbaltumvielas, šķiedrvielas, Omega-3 un Omega-6 taukskābes, kā arī 11 minerālvielas, 22 mikroelementus, 7 vitamīnus, 18 aminoskābes un beta-karotīnu.
Antioksidantu efektivitāte granātaugļos ir trīskārt augstāka, nekā labi pazīstamajā zaļajā tējā un sarkanvīnā, turklāt granātaugļos ir arī polifenoli un tanīni.
Vīnogas veicina brīvo radikāļu novēršanu, tiem kļūstot par efektīviem ādas, aknu, nieru un zarnu trakta attīrītājiem. Vīnogas satur barības vielas, B3 un B6 vitamīnu, biotīnu, kāliju, selēnu, cinku, anticianīdus un elagīnskābi.
Noni augu lieto enerģijas kāpināšanai un līdzsvara atjaunošanai organismā.
Alvejā ir daudz A, C un E vitamīnu, B12 vitamīns, aminoskābes, un daudz minerālvielu (mangāns, cinks, varš, hroms, kalcijs, nātrijs, kālijs, dzelzs).
Viena SunRise paciņa dienā ir ieteicamā deva, kas nodrošina Jūsu organismu ar tam nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem.
Ražotājs: Kyäni Inc, ASV.
Tilpums: 29.57ml

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card


Pie šī produkta ieteicam: