Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Regulāri lietojot šādu strukturētu un dabīgi attīrītu ūdeni,uzlabojas organisma šūnās notiekošo biķīmisko procesu kvalitāte,paaugstinās ķermeņa enerģija un imunitāte.

Uz termosa-glāzes iekšejā virsmas ir uzlīmēta komplicēta sastāva nanomateriāla plēve,kas,kontaktējoties ar ūdeni,pastiprina katalīzes procesus un sašķeļ ūdenī esošās polimēro struktūru molekulas.Rezultātā sadalās un nosēžas piemaisījumi. Nanomateriāla sastāvā ieiet kremnija oksīds,kam piemīt izcilas adsorbcijas spējas. Tā iedarbības rezultātā izzūd ūdens nepatīkamā smaka un garša. Nanomateriali izdala infrasarkanos viļņus ar noteiktu viļņu garumu,kas izsauc kodolu magnētiskās rezonanses parādības, kas irdina ūdens makromolekulas, pārvēršot šīs makromolekulas mikromolekulās.
Šīs iedarbības rezultātā atjaunojas ūdens molekulas aktivitāte,kas ļauj organisma šūnām daudz labāk uzņemt šīs ūdens mikromolekulas. Šīm jonizētajām ūdens molekulām ir sārmainas īpašības. Lietojot šādu ūdeni, organisms to spēj daudz labāk uzņemt. Organismā norisinās neitralizācijas reakcijas, kā rezultātā daudz intensīvāk tiek saistītas organismā esošās toksiskās vielas - toksīni, šlakvielas, un tās daudz intensīvāk tiek izvadītas no organisma ārā: pa elpošanas ceļiem, ar sviedriem, ar urīnu, ar fekālijām. Starp keramiskajiem magnētiem rodas magnētiskais lauks. Tā iedarbības rezultātā no ūdens adsorbējās kaitīgie smago metālu joni,tādejādi paaugstinās ūdens tīrības un caurspīdīguma pakāpe, ievērojami uzlabojas garšas īpašības.
Termosam -glāzei piemīt izteiktas bakteriostatiskas (baktēriju augšanu apturošas) īpašības. Nanomateriāli iznīcina streptokokus,stafilokokus, zarnu nūjiņas.
Regulāri lietojot šādu strukturētu un dabīgi attīrītu ūdeni,uzlabojas organisma šūnās notiekošo biķīmisko procesu kvalitāte, paaugstinās ķermeņa enerģija un imunitāte.

Kā lietot:
Ielej ūdeni glāzē ar nanomateriālu, atstājiet to uz 15 minūtēm. Tad ūdens ir gatavs lietošanai. 1 kg ķermeņa svara, ieteicams izdzert 30 ml ūdenspersonām, kas svars ir vairāk 70 kg vajadzētu dzert katru dienu vismaz 2 litri ūdens.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card

Skatieties arī:

Spirulīna, 100 kapsulas
40.00 € Pirkt

Detalizēta informācija par tēmu:

Kā pastiprināt vielmaiņu un mazināt svaru? Kā pastiprināt vielmaiņu un mazināt svaru? Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Kā vielmaiņa ietekmē organisma stāvokli un Jūsu svaru? Vai vielmaiņu var kontrolēt? No kā ir atkarīgs vielmaiņas ātrums? Vai to var ietekmēt?

Pie šī produkta ieteicam: