Atpakaļ uz produktu sarakstu
Masētāji

Ljapko masāžas ierīce Faraons M

Ljapko aplikatori
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Masāžas ierīce "Farons M" ir eksperimentāli atrasta ģeometriska figūra, kuras proporcijas praktiski atbilst zelta griezuma principam.

"Faraons M"  būtība ir iedarbināt sastingušu enerģiju, atjaunot saikni ar pārējām, normāli funkcionējošām sistēmām, noregulēt enerģētisko līdzsvaru un nostiprināt galvenajā nervu centrā informāciju par to, ka atkal var harmoniski strādāt normālā, tas ir, veselīgā režīmā. Visas šīs problēmas ātri, droši un efektīvi atrisina „mājas dakteris”- masāžas ierīce "Faraons M"!
Izgatavota no ekoloģiski tīra un pret nodilumu izturīga polimēra, kurš berzes laikā neelektrizējas, masāžas ierīce ļauj masāžas laikā saglabāt veselīgu lauka struktūru, kas sevišķi svarīgi masējot galvu. Masāžas ierīce "Farons M" ir eksperimentāli atrasta ģeometriska figūra, kuras proporcijas praktiski atbilst zelta griezuma principam. Pēc uzbūves masāžas ierīce atgādina metāna molekulu, kuru uzskata par visa pamatu.
Papildus izciļņi uz ierīces virsmām – dažādu izmēru izcilnīši (pussfēru veidā un kā konusi ar noapaļotu virsotni) katru lodi pārvērš par saliktu piramīdu. Pateicoties šiem izciļņiem, pieaug masāžas ierīces kvalitatīvo īpašību efekts. Izciļņi izveido sarežģītu lēcu savienojumus, kuri savukārt fokusē gaismas enerģētiskos kūļus un vērš tos uz masāžas virsmu. Masāžas ierīces virsotni vainago „kronis”, kas pastiprina masāžas ierīces vienreizīgumu. Tās forma miniatūrā dublē tetraedru, kuram viena no kājiņām pagriezta tā, ka visi izciļņi vērsti vienā virzienā.
Masāžas ierīci "Faraons M" iesaka glabāt iesaiņojumā, jo tā izgatavota piramīdas formā. Savā zonā piramīda sakārto telpas struktūru, tuvinot to harmonijas stāvoklim. Vienlaicīga aplikatoru „Ljapko”, adataino veltnīšu un masāžas ierīces "Faraons M" lietošana savstarpēji palielina to efektivitāti.
Ražotājs: „Ljapko” Ukraina.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card

Detalizēta informācija par tēmu:

Kad un kā lietojams Ļapko aplikators Kad un kā lietojams Ļapko aplikators Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Iedarbošanās ar Ļapko aplikatoru uz organisma zonām dažādu saslimšanu gadījumos: aplikāciju shēmas