Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Lavandas ēteriskā eļļa ir viens no labākajiem antiseptiskiem līdzekļiem. Nervu, sāpes nomierinošs, antidepresīvs līdzeklis.

Lavandas eļļa ir efektīva tad, ja ir izsīkuši mūsu fiziskie vai garīgie spēki. Karstā dušā, vannā vai pirtī pietiek ar dažiem pilieniem lavandas eļļas, lai uzreiz pārietu nogurums. Lavandas ēterisko eļļu iegūst destilējot šī auga ziedus. Šī ir pati smalkākā un daudzveidīgākā no visām ēteriskajām eļļām, kas tiek plaši lietota smaržu ražošanā un kosmetoloģijā.

Jādomā, ka šī ēteriskā eļļa ir viena no visvairāk pieprasītajām, un praktiski arī viena no pirmajām, kādas cilvēki sākuši lietot. Lavandas eļļas izteikto popularitāti var izskaidrot ar tās patīkamo aromātu, nekaitīgumu un neskaitāmām dziednieciskām īpašībām.

Tā palīdz bezmiega, depresijas, nepacietīguma, stresa un dvēseles satraukumu gadījumā, kā arī pastiprina citu ēterisko eļļu labākās terapeitiskās īpašības. Lavandas eļļa mazina sāpes, tostarp sasitumu, apdegumu un locītavu iekaisuma gadījumā, tai ir spazmolītiskas un arī sevišķi spēcīgas antiseptiskas īpašības, tā sargā no kukaiņiem un to dzēlieniem.

Lavandas eļļu ir ieteicams lietot ādas kopšanai, ja ir ādas veselības problēmas, kā arī, lai atvieglotu PMS. Tā labi ietekmē nervu sistēmu, palīdz uzlabot garastāvokli un atjaunot iekšējo harmoniju. Atšķirībā no daudzām citām ēteriskām eļļām, to var lietot tieši uzziežot uz ādas.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card