Atpakaļ uz produktu sarakstu
Apģērbi, veļa, apsēji, jostas

Faradoterapeitiskās jostas kaklam

Fohow
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Faradoterapeitiskās jostas kaklam noņem kakla muskuļu spazmas, uzlabo asinsriti, novērš pakauša un spranda sāpes, novērš roku tirpšanu un palīdz normalizēt asinsspiedienu.

Faradoterapeitiskās jostas (FTJ) ir starptautiskās korporācijas "FOHOW" zinātnieku unikāls izstrādājums, kas ietver sevī labākās fizioterapijas īpašības. Jostai piemīt multikomponentu sastāvs t.i, speciālā jostas slānī iestrādāti pusdārgakmeņi, minerāli un magnēti ar nelielu intensitāti (vairāk nekā 50 dažādu veidu), kas ļauj darboties daudzfunkcionāli.
Šīs FTJ attīra, regulē un atjauno iekšējos vielmaiņas procesus, novērš sirds-asinsvadu sistēmas traucējumus un veic citas labvēlīgas izmaiņas. Eksperimenti jau sen ir pierādījuši, ka cilvēks ļoti jūtīgi reaģē uz vāju magnētisko iedarbību. Vājas jaudas magnētiskā iedarbība stabilizē centrālo un perifēro nervu sistēmu. Iedarbojoties uz perifēriem nerviem, rodas sāpju mazināšanas efekts. Mazas intensitātes magnētiskais lauks uzlabo asins kapilāro plūsmu, koriģējoši iedarbojas uz orgāniem un audiem.
Iestrādātie minerāli atveseļojoši iedarbojas uz asins šūnām, limfmezgliem un nervu sistēmu. Infrasarkanais starojums labvēlīgi ietekmē asinsvadu sistēmu kapilāru līmenī, veicina atjaunošanās procesus un sekmē toksīnu, smago metālu un dažādu sārņu izvadīšanu no zarnu trakta, kā ari mazina tūsku. Infrasarkanais starojums veicina dažādu vīrusu un baktēriju iznīcināšanu un aptur to vairošanos.
Kakla FTJ noņem kakla muskuļu spazmas, uzlabo asinsriti, novērš pakauša un spranda sāpes, novērš roku tirpšanu un palīdz normalizēt asinsspiedienu. Rezultātā šīs jostas apvieno sevī labākās refleksoterapijas, fizioterapijas, minerālu terapijas, magnētu terapijas un infrasarkanās saunas īpašības bez jebkāda barošanas avota.
Patiešām, iegādājoties faradoterapeitisko jostu, Jūs iegūstat savu mājas fiziokabinetu!
Kontrindikācijas: onkoloģiskas saslimšanas (īpaši 3 un 4 vēža stadija); smaga sirds-asinsvadu patoloģija, smagas psihiskas slimības, grūtniecība, kardiostimulātors.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card