Atpakaļ uz produktu sarakstu
Apģērbi, veļa, apsēji, jostas

Faradoterapeitiskā josta

Fohow
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Faradoterapeitiskās jostas - zinātnieku unikāls izstrādājums, kas ietver sevī labākās fizioterapijas īpašības.

Faradoterapeitiskā josta (FTJ) ir starptautiskās korporācijas "FOHOW" zinātnieku unikāls izstrādājums, kas ietver sevī labākās fizioterapijas īpašības. Jostai piemīt multikomponentu sastāvs t.i, speciālā jostas slānī iestrādāti pusdārgakmeņi, minerāli un magnēti ar nelielu intensitāti (vairāk nekā 50 dažādu veidu), kas ļauj darboties daudzfunkcionāli. Šīs FTJ attīra, regulē un atjauno iekšējos vielmaiņas procesus, novērš sirds-asinsvadu sistēmas traucējumus un veic citas labvēlīgas izmaiņas.
Galvenais pamatminerāls ir nefrīts, kā arī meteorīta izcelsmes sakausējums – turmānijs. Saskarē ar ķermeni nefrīts uzsilst un sāk izstarot infrasarkanos starus. Infrasarkanie stari, iedarbojoties uz bioloģiski aktīviem punktiem, nonāk enerģētiskā apmaiņā ar cilvēka biolauku. Saskaņā ar akupunktūras principiem FTJ iedarbojas uz dažādu enerģētisko meridiānu aktīvajiem punktiem. Magnētu un liela skaita pusdārgakmeņu izmantošana, kuri ir sasmalcināti līdz ārkārtīgi smalkiem izmēriem, ļauj iedarboties un sildīt dziļākos ādas slāņus – siltums nonāk līdz 14 cm dziļumam un jūtams daudzas stundas!
Jostas ir ar ļoti ilgu izmantošanas laiku – līdz 5000 stundām, bet pieļaujamais laiks to izmantošanai diennakts laikā, ja tās tiek samitrinātas ar ūdeni (tad iedarbība ātrāka un spēcīgāka) – 15-30 minūtes divas reizes dienā. Sausu jostu nav ieteicams lietot ilgāk par 5 stundām. Šajā gadījumā notiek lēna infrasarkano viļņu iedarbība bez dedzināšanas efekta. Eksperimenti jau sen ir pierādījuši, ka cilvēks ļoti jūtīgi reaģē uz vāju magnētisko iedarbību. Vājas jaudas magnētiskā iedarbība stabilizē centrālo un perifēro nervu sistēmu. Iedarbojoties uz perifēriem nerviem, rodas sāpju mazināšanas efekts.
Mazas intensitātes magnētiskais lauks uzlabo asins kapilāro plūsmu, koriģējoši iedarbojas uz orgāniem un audiem. Iestrādātie minerāli atveseļojoši iedarbojas uz asins šūnām, limfmezgliem un nervu sistēmu. Infrasarkanais starojums labvēlīgi ietekmē asinsvadu sistēmu kapilāru līmenī, veicina atjaunošanās procesus un sekmē toksīnu, smago metālu un dažādu sārņu izvadīšanu no zarnu trakta, kā ari mazina tūsku.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card

Skatieties arī:

Iekārta detoksikācijai ar jonizēšanu, ar LCD displeju
283.00 € Pirkt
ZEMESTAUKI sula 300ml
36.60 € Pirkt
Svari Tanita BC545
219.00 € Pirkt