Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Eikalipta ēteriskā eļļa izmantošanas iespējas gan inhalācijām, gan pirtij, gan kopšanas līdzekļos.

Eikalipta ēteriskajai eļļai piemīt sāpes remdējoša, antiseptiska un atkrēpošanu veicinoša iedarbība, tā noder arī pret cērmēm. Eikaliptam ir īpatnēja, viegli atpazīstama smarža. Šī mūžam zaļā koka izcelsmes zemes ir Austrālija un Tasmānija. Aborigēni to ir iesaukuši par dzīvības koku un par mežu dimantu. Austrālieši ir to lietojuši ievainojumu, infekciju un muskuļu sāpju ārstēšanai, kā arī kulinārijā; eikalipts var būt pārtikas piedeva. Eikalipta eļļu iegūst no tā lapām un zaru galiņiem. Tagad eikalipti tiek rūpnieciski audzēti Portugālē, Spānijā un Kalifornijā.

Eikalipta ēteriskā eļļa ir efektīva apsaldēšanās, klepus un citu elpceļu saslimšanu ārstēšanā. Tās svaigais, aromātiskais izgarojums atvieglina elpošanu iesnu un haimorīta gadījumā. Angīnas slimnieki var skalot kaklu ar eļļas šķīdumu, jo tas mazina sāpes un iekaisumu. Drudža gadījumā eļļa mazina temperatūru; cistīta, prostatīta un uretrīta gadījumā tā palīdz kā antibakteriāls līdzeklis.

Ginekoloģijā eļļu lieto endometrīta un adneksīta (dzemdes gļotādas, olnīcu un olvadu iekaisuma) gadījumos un kā līdzekli pret maksts kandidozi. Šī eļļa veicina asins bagātināšanos ar skābekli un tādējādi uzlabo visu organisma šūnu apgādi ar skābekli un barības vielām. Daudzi aromterapeiti iesaka lietot eikalipta eļļu kā vienu no spēcīgiem līdzekļiem cukura līmeņa pazemināšanai asinīs.

Eļļu var uzziest pirms masāžas, kas labi palīdz locītavu un muskuļu sāpju, kā arī reimatisma gadījumā. Tā ir efektīvs sāpju mazināšanas un dezinfekcijas līdzeklis ārstējot apdegmus, un veicina ādas ātru atjaunošanos pēc apdegumiem, ievainojumiem un apsaldējumiem. Eikalipta eļļa ir viens no populārākajiem komponentiem antiseptisku atkrēpošanas preparātu sastāvā; tā tiek izmantota arī ražojot elpu atsvaidzinošus līdzekļus (konfektes, zobu pastas vai sīrupus).

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card