Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Essencikaps lieto tādu slimību kā akūts un hronisks hepatīts; aknu ciroze; psoriāze; aknu tauku deģenerācija (t.sk. cukura diabēts).

Sastāvs vienā kapsulā: “esenciālie” fosfolipīdi – 0,3 g.
Esenciālo fosfolipīdu galvenais komponents ir fosfatidilholīns — viena no svarīgākajām vielām, kas nepieciešama aknu funkcionālā stāvokļa uzturēšanai un atjaunošanai.
Essencikaps ir ieteicams kā bioloģiski aktīva pārtikas piedeva aknu aizsardzībai un darbības uzturēšanai, to dezintoksikācijas aktivitātes stimulēšanai. Essencikaps veicina aknu šūnu reģenerāciju, atjauno to fermentu aktivitāti, stabilizē žults fizikāli ķīmiskās īpašības, kā arī rada hipoholesterīnēmisko un žultsdzenošo iedarbību.
Lietošana:  akūts un hronisks hepatīts; aknu ciroze; psoriāze; aknu tauku deģenerācija (t.sk. cukura diabēts); dažādas ģenēzes lipīdu maiņas traucējumi, kompleksajā terapijā un profilaksē.
Essencikaps lieto aknu šūnu bojājumu gadījumā, ko izraisa kai­tīgo vielu maksimāli pieļaujamo līmeņu pārsniegšana apkārtējā vidē; alkohola vai narkotiku intoksikācijas gadījumā, kā arī pret toksikozi grūtniecības laikā.
Essencikaps ražošanai uzņēmums izmanto tikai augsti kvalitatīvu ģenētiski nemodificētu lecitīnu ar maksimāli iespējamu fosfatidilholīna saturu. Substanci iepērk no Vācijas ražotāja Central Soya European Lecithins GmbH & Co KG, Vācija.
Lietošanas veids: iekšķīgi pa 2 kapsulām 2 - 3 reizes dienā ēšanas laikā norijot veselas un uzdzerot nedaudz ūdens, kursa veidā, kas ilgst ne mazāk par 3 mēnešiem. Nepieciešamības gadījumā kurss var tikt pagarināts vai atkārtots.
Iepakojumā: 50 kapsulas.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card