Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Dezavid saunai ir paredzēts vannas istabu, saunu, piršu, dušas kabīņu, solāriju un pārējo telpu ar paaugstinātu mitruma līmeni.

„Dezavid saunai”
Līdzeklis ir paredzēts vannas istabu, saunu, piršu, dušas kabīņu, solāriju un pārējo telpu ar paaugstinātu mitruma līmeni, to aksesuāru dezinfekcijai. Nesatur hloru, spirtu, skābi. Novērš un likvidē sēnīšu, pelējumu rašanos. Likvidē nepatīkamu smaržu, novēršot tās cēļoni. Līdzeklim piemīt ilglaicīga pretmikrobu darbība. Nogalina bīstamas baktērijas un mikroorganismus. Var tikt lietots uz jebkuras virsmas, nebojājot to. Neizraisa koroziju. Bez smaržas. Uguns- un sprādziendrošs. Nav bīstams cilvēkam un apkārtējai videi. Lietošanas nosacījumi un lietojamās devas: izsmidzināt līdzekli 30-40 ml/kv.m. Nenoskalot baktericīdas iedarbības pagarināšanai. Sēnīša gadījumā izsmidzināt līdzekli uz tā, ļaut izžūt, pēc 20-30 min izsmidzināt atkārtoti. Pirms bērnu mazgāšanas rekomendēts izsmidzināt līdzekli uz vannas virsmas 20 min pirms tās uzpildīšanas ar ūdeni.
Šķīdums. Pieļaujamas nogulsnes. Līdzeklis paredzēts profesionālai un neprofesionālai lietošanai. Ja nokļūst acīs, skalot tās ar lielu ūdens daudzumu. Ja nokļūst kuņģī, izdzert pāris glāzes ūdens ar 10 izsmalcinātām aktivētās ogles tabletēm.
Sastāvs: aktīvās vielas: poliheksametilēnbiguanīds (CAS Nr. 27083-27-8/32289-58-0, EK Nr. Polimērs) – 0.17% (poliheksametilēnguanidīns hidrohlorīds), četraizvietotā amonija savienojumi, benzil-C10-16-alkildimetil-, hlorīdi (CAS Nr. 68989-00-4, EK Nr. 273-544-1) – 0.03% (alkildimetīlbenzīlamonijs hlorīds); ūdens. Iepakojums paredzēts nepārtikas precēm.
Tilpums: 500 ml.

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card