Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Vēlāk šī ametista spēju sāka pielietot ne tikai svētkos, lai pasargāt sev skaidru galvu, bet, lai svarīgos brīžos nepateiktu ko lieku, jo tas palīdz kontrolēt savas emocijas

Nosaukums radās no grieķu: αμεθυστoς (ametistos) - "a" ("ne") un "methuskein" ("piedzerties"), - neapreibis, skaidrs. Sengrieķu leģenda stāsta, ka dzerot vīnu no izrotāta ar ametistiem kausa, galva paliks skaidra. Vai dažreiz tos pat meta iekšā pokālā, lai tas pasargātu no nekontrolējamās žūpības un neitralizētu indes darbību. Vēlāk šī ametista spēju sāka pielietot ne tikai svētkos, lai pasargāt sev skaidru galvu, bet, lai svarīgos brīžos nepateiktu ko lieku, jo tas palīdz kontrolēt savas emocijas.
Vēl vienu akmens īpašību atklāja šumēri – kad dāvina ametistu, tas īpašnieks ciešāk sāk just saiknes ar dāvinātāju. Dažreiz jūtas pārvēršas par mīlestību.
Ametists ir ļoti nozīmīgs akmens vairākās reliģijās, taču visvairāk to cienīja Kristiāni. To veltīja evaņģēlistam Matfejam, nosaucot to par "apustuli". Pirmie kristieši nesāja gredzenu ar ametistu. Krievijā to sauca par „arhibīskapa” akmeni. Ar to līdz šiem laikiem rotā altārus, ikonu aplikumus un citus baznīcas priekšmetus. Katoliskās valstīs ametistu dēvē "bīskaps" vai "kardināls", jo tur veltījuma ceremonijas laikā pasniedzas gredzens ar ametistu. Romieši nosauca šo brīnišķīgu akmeni par "svēto", uzskatot, ka tas ir spējīgs nokārtot strīdus, atnest īpašniekam mieru un veiksmi.
Ametistu - akmeni ar stipru enerģētiku – sauc arī par maģisku. Tā spēks pāriet pie cilvēka, pasargā no dzīves smaguma, sliktām domām un satraukuma. Tas palīdz sasniegt harmoniju un kļūt sabiedriskam.
Zinātnieki atklāja jauku ametista īpatnību, tiem priekšmetiem, kuri atrodas blakus akmenim, attīrās enerģētika. Ametists ir universāls akmens. Tas var būt piemērots daudziem, piemēram, tiem, kuri ir dzimuši februārī vai martā, jo tas ir spējīgs viņiem atnest laimi, veiksmi un labklājību. Skorpioniem un Mežāžiem iegūt vairāk panākumus un kļūt par optimistu. Auni uzskata ametistu par savu amuletu, bet Strēlnieki un Ūdensvīri – par talismanu. Vēžiem, kas ir dzimuši periodā no 22.06 līdz 03.07 akmens palīdzēs parādīt labākos rakstura īpašības. Tas ir "trijnieku" akmens, t.i., to, kas piedzima 3, 12, 21 un 30 jebkāda mēneša datuma..
(suvenīra augstums 20cm)

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card