Atpakaļ uz produktu sarakstu
Mums ir divas ziņas:

Sliktā ziņa: šī prece vairs nav mūsu klāstā.

Labā ziņa: 3% atlaižu kods jebkuras citas preces iegādei līdz gada beigām!

AY0LPS9T

Visvairāk noderīga atsauksme:

Alcoscan®1 ir vienreiz lietojamais alkohola līmeņa noteikšanas testeris siekalās.

Latvijas tirgum speciāli ražotais vienreiz lietojamais alkohola līmeņa noteikšanas testeris siekalās – Alcoscan®1. Jaunā tehnoloģija sniedz augstāku precizitāti kā vienreiz lietojamie pūšanas testeri, kuri tagad paliek pagātnei. Siekalu testera precizitāte sasniedz 98 %. Rezultāts nav atkarīgs no plaušu tilpuma.
Kāpēc tas ir labāks par iepriekšējo vienreiz lietojamo pūšanas testeri?
Precīzs: Lielākā daļa pūšamie vienreiz lietojamie alkohola testeri lietojami, lai izmērītu elpu, bet dažiem pūšana notiek 1 litra tilpuma maisiņā. Alcoscan®1 nosaka alkohola koncentrāciju siekalās, kas ir precīzāka vairāku iemeslu dēļ:
1) Iepūšamais elpas daudzums var tikt apzināti vai neapzināti manipulēts. Ar Siekalām nevar manipulēt, tāpēc rezultāti tajās ir daudz objektīvāki.
2) Cilvēku plaušās vislielākā alkohola koncentrācija būs plaušu apakšā, līdz ar to precīziem mērījumiem nepieciešams šis pēdējais izpūstais gaiss. Augstas klases elektroniskie alkometri ir aprīkoti ar kontroles sistēmu, kas ļauj ierīcēm nolasīt mērījumu no tā brīža, kad gaiss plaušās sāk beigties, līdz ar to, mērījumi ir precīzi. Vienreizlietojamie alkohola pūšanas testeri to nevar nodrošināt. Cilvēkam, kurš sver 70 kilogramus vidēji plaušu tilpums būs 3-4 litri, vīriešiem vairāk kā sievietēm. Plaušu tilpums ir atkarīgs no personas fiziskā stāvokļa, piemēram, veselīgiem un jauniem vīriešiem, kuri daudz nodarbojas ar sportu, tas var sasniegt pat 10 litrus. Ar vienreiz lietojamiem pūšanas testeriem nekad šis līmenis netiks sasniegts, jo tiek iepūsts viens litrs.
Alcoscan®1 alkohola testera rezultāti nav atkarīgi no plaušu tilpuma, cilvēka elpošanas ieradumiem vai citu līdzīgu faktoru ietekmes. Ar siekalām cilvēks nevarēs manipulēt, kā arī Alcoscan®1 maina krāsu jebkurā gadījumā, pat tad, ja cilvēkam alkohola klātbūtne netiek konstatēta, tādā veidā ir redzams vai tests ir bijis veiksmīgs. Viegli izmantojams: Ātrs - testeris tiek ievietots siekalās uz 10 sekundēm un pēc 2 minūtēm var nolasīt rezultātu. Nav stikla detaļas, kas var savainot lietotāju.
Vieglāk izmetams
Pārliecinieties, vai uz iepakojuma ir hologramma – ORIGINAL ALCOSCAN – kas lieciena par produkta kvalitāti un atbilstību!

Piegāde un samaksa

Piegāde:
- Saņemt savu pasūtījumu Kr.Valdemāra ielā 36, Rīga(1-3-5d no 9.00-17.00);
- Pasūtīt piegādi ar kurjeru Rīgas robežās (īslaicīgi nav pieejams)
(Bez maksas pasūtījumiem virs 100 €, un 6 € ja pasūtījums ir zem 100 €);
- ar pasta sūtījumu (pēc AS “Latvijas Pasts” cenām);
- Omniva pakomāti (3.00 €);
- bezmaksas piegāde Latvijā Omniva pakomātos pasūtījumiem par summu 100 EUR un vairāk.
Preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā pēc pasūtījuma saskaņošanas.

Apmaksa:
- ar skaidru naudu preces saņemšanas laikā (īslaicīgi nav pieejams);
- ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
- visa/master card