Orgasma noslēpumi

Orgasma noslēpumi Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Mīlētāji nemaz nezin un nenojauš, kā viņiem paveicies! Vai zināt, kā sekss ietekmē Jūsu organismu?

Mīlētāji nemaz nezin un nenojauš, kā viņiem paveicies! Vai zināt, kā sekss ietekmē Jūsu organismu?
Vēl bez visām mīlas baudām, fiziska mīlēšana, lūk, ir tik veselīga, kā nekas cits.

     

Mīlestība stiprina sirdi!
Mīlestības trūkums palielina pāragras nāves risku...
Seksa laikā pulss, kas paratsi ir 70 līdz 80 sitienu minūtē, pieaug līdz 100, bet orgasma laikā līdz 160-180. Tas ir labs sirds treniņš! Pētījumos ir pierādīts, ka tad, ja vīrieši 40 līdz 55 gadu vecumā regulāri nodarbojas ar seksu biežāk, nekā 3 reizes nedēļā, viņiem divkārt samazinās infarktu un insultu risks.

 

Mīlestība pazemina holesterīna līmeni!
Kaut arī grūti noticēt, ka sekss un holesterīns būtu saistīti...

Partneriem, kas mīlējas, asinīs izdalās hormons dopamīns, bet tas, savukārt, veicina organisma attīrīšanos no holesterīna. Bez tam, dopamīnam ir labvēlīga ietekme uz psihi; tas darbojas kā savdabīgs trankvilizators.

 

Mīlestība ir brīnišķīgs profilaktisks līdzeklis pret otrā tipa diabētu, kas nereti mūs piemeklē gadu gaitā. Gan vīriešiem, gan sievietēm pēc orgasma paaugstinās insulīna līmenis un uzlabojas ogļhidrātu vielmaiņa.

 

Mīlestība samazina saaukstēšanās risku.
Ja cilvēks ir seksuāli aktīvs, tad asinīs ir 30% vairāk pretvielu, kas pasargā no vīrusu infekcijām, nekā tad, ja cilvēks ir seksuālas atturības piekritējs. Tādēļ tie, kas ir seksuāli aktīvi, retāk saaukstējas un slimo ar gripu. Ir pietiekami nodarboties ar seksu vienu līdz divas reizes nedēļā, lai paaugstinātos imūnglobulīna līmenis asinīs un saaukstēšanās mūs neskartu!

 

Mīlestībai ir analģētiska iedarbība: tā mazina sāpes.
Seksa laikā organismā veidojas endorfīni, morfija dabiski analogi. To ietekmē nevien uzlabojas garastāvoklis, bet arī izzūd daudzas dažādas sāpes. Vienalga, vai mūs nomoka migrēna vai artrīts, no seksa sāpes pāries. Ja sevišķi kaislīga dzimumakta laikā gadās kāda trauma, to var pat nepamanīt, jo tieši endorfīnu ietekmē sāpju slieksnis ir paaugstināts. Trauma būs sajūtama vēlāk, pēc tam. 

Mīlestība ietekmē hormonālo līdzsvaru.
Daudzas salimšanas, kas saistītas ar hormonu līdzsvara traucējumiem, var ļoti labi ārstēt ar regulāru seksu. Tādā veidā organismā veidojas ieradums dabiski un patstāvīgi izstrādāt nepieciešamos hormonus.

Mīlestība palīdz cīnīties pret vēzi.
Nesen veiktos pētījumos ir atklāts, ka tām olnīcu vēža slimniecēm, kam ir regulārs dzimumakts ar mīlamu partneri, „dabisko killeršūnu” aktivitāte audzēju vietās ir krietni augstāka, nekā tām slimniecēm, kas atturas no dzimumdzīves.

Mīlestība ir patīkams līdzeklis pret bezmiegu!
Mīlas apskāvienu laikā veidojas hormoni, kas nosaka apmierinātības izjūtu: dopamīns, serotonīns un endorfīni. Tie darbojas kā dabiski nomierinoši līdzekļi, un tādēļ arī rodas miera izjūta, kas ļauj aizmigt. Turklāt, šīs miega zāles ir nesalīdzināmi labākas par medikamentiem, jo tām nav ne blakņu, ne kontrindikāciju.

Mīlestība padara mūs gudrākus...
Apmierinātības hormoni veicina nervu sistēmas atjaunošanos, padara intensīvāku nervu šūnu augšanu, tostarp arī galvas smadzenēs, un uzlabo atmiņu. Zinātniskos pētījumos ir atklāts, ka mūsu atmiņas ir ilgstošākas tādā gadījumā, ja tās ir saistītas ar spēcīgām emocijām.

Mīlestība ir jaunības eliksīrs!
Ja sieviete ir iemīlējusies, uzlabojas viņas sejas krāsa; āda staro. Arī to nosaka organisma izstrādātie hormoni – tie pastiprina asins piegādi sejai, tā ka saglabājas sejas gludums un maigums. Tiem cilvēkiem, kuri kopā ar savu partneri izjūt laimi, organismā pastiprināti izdalās estrogēns, kas veicina šūnu reģenerāciju. Estrogēns pastiprina kolagēna veidošanos, tā ka arī grumbu nebūs!

Mīlestība ir lielisks fitness.
Uzbudinājuma stāvoklī pulss mums paātrinās līdz 150 sitieniem minūtē, un tuvībā aizvadītas pusstundas laikā tiek „nodedzinātas” 200 kilokalorijas. Visas muskuļu grupas tiek vingrinātas labāk, nekā tas būtu fitnesa zālē. Jūs varat iztrenēt visdažādākās muskuļu grupas, cik vien to ļauj pašu atjautība. Pat, ja pieeja seksam ir pavisam „vienkārša”, tas Jums nodrošina vēdera preses, roku, gurnu un sēžas muskuļu nostiprināšanos. Tikai skūpstoties vien, Jūs liekat lietā 34 sejas muskuļus, kas palīdz saglabāt ādu jaunu! Ja sieviete regulāri mīlējas, un, pats svarīgākais, ja tas viņai sagādā baudu, tad viņai palielinās krūtis.

Lūk, padoms (no tiem, kas sākas ar vārdiem „Ziniet, mīlestība ir ķīmija”):
Kad Jūs sarunājaties ar cilvēku, kuru jūtat kā pievilcīgu, Jūsu... smadzenēs „iedegas spuldzīte”; tiek noraidīts impulss uz sirdi; pastiprinās sirdsdarbība; pieaug gurnu, iegurņa un dzimumorgānu apgāde ar asinīm; rodas patīkama kņudināšanas sajūta vēderā, un tas ir saistīts ar mīlas hormona oksitocīna izdalīšanos.
Pētījumos ir atklāts, ka tiem pāriem, kas ir bijuši kopā un pat tikai apskāvušies vai runājušies vien, organismā ir augstāks oksitocīna līmenis. Pastāv pieņēmums, ka varētu būt tieša saistība starp oksitocīna līmeni un partneru savstarpēju simpātiju uzrašanos.
Medicīnā oksitocīns tiek lietots, lai dzemdībās stimulētu dzemdes kontrakcijas. Taču ir pētīts arī tas, kā oksitocīns ietekmē vīriešus: tie kļūst uzņēmīgāki pret tādiem signāliem un stimuliem, kas ietver informāciju par iespējām labu attiecību (piemēram, draudzības un seksuālas tuvības) iedibināšanai, un vairāk noskaņoti uzticēties. Pilnīgi iespējams, ka šādā ziņā oksitocīns līdzīgi ietekmē arī sievietes.  

Tādēļ – nevilcinieties! Ejiet klāt tam, kurš... vai tai, kura... Jums patīk, un vienkārši ļaujiet apskaut sevi! Viss kļūs iespējams.

 

Turklāt atcerieties, ka sekss mīlestībā ir veselībai labāks, nekā tikvien dzimumakts instinktīvu vēlmju apmierināšanai.

Vai nu Jūsu dzīvē ir kāda liela mīlestība, vai arī patlaban tādas nav, Jums jābūt vienmēr gataviem mīlēt!

Dārgajiem vīriesiem: Jūsu vīrietības ieročiem vienmēr jābūt gatavībā.

Daiļajām sievietēm: Jums jāvēlas pēc iespējas ilgāk palikt valdzinošām.     

Ja nu šajā ziņā kaut kas nojūk, tad ieskatieties mūsu aptiekā! Droši vien atradīsiet tādu produktu, kas Jūsu organismam delikāti palīdzēs tikt galā ar problēmu – tādēļ, lai pēc tam Jūsu organismu padarītu veselāku mīlestība!