Mumijo - Receptes

Mumijo - Receptes Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Mumijo ir bioloģisks regulators, kurš normalizē organisma funkcionālo stāvokli un samērīgās devās lietošanai nav kaitīgs. Pareizi un regulāri lietojot mumijo, tas spēj nodrošināt organismu ar vairumu nepieciešamo vitamīnu un mikroelementu, kā arī ievērojami mazināt imūndeficīta stāvokļu risku, un rezultātā veicina enerģiju, labu veselību un ilgu mūžu.

Receptes
* Alerģija 
Mumijo 1 gramu izšķīdina litrā silta ūdens. Lietot vienu reizi diennaktī, no rīta: 1-3 gadu maziem bērniem  pa 50 ml, 4-7 gadu – pa 70 ml, 8 gadu un vecākiem bērniem - pa 100 ml. Ja alerģija ļoti spēcīga, var atkārtot procedūru dienas laikā, bet devu samazināt divkārt. Mumijo ir apveltīts  ar diurētisku iedarbūbu. 

Ekzēmas gadījumā vajag iesmērēt izbēruma vietas ar koncentrētāku  šķīdumu – 1 grams uz 100 ml ūdens. Mumijo iedarbība parasti mēdz būt ļoti spēcīga: pat kakla gļotādas tūska, kas izsauc mazu bērnu krākšanu naktīs, pazūd pirmajās ārstešanas dienās. Avicenna rekomendēja veikt ārstēšanas kursu, kas ilgst 20 dienas pavasarī un rudenī.

* Migrēna  
Mumijo lieto iekšā 0,2 - 0,3 g ar pienu un medu proporcijā 1:20 2 reizes diennaktī no rīta tukšā dušā un vakarā pirms miega 25 dienas ilgi, ilgstošas slimibas gadījumā atkārto ārstēšanos 10 dienas pēc ārstēšanās kursa. 

* Poliatrīts
Kurss - 45 dienas. Kursam nepiecišamas 50-100 g mumijo, dzert 5-7% šķīdumu.

Shēma: 
10 dienas – pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 
10 dienas – pa 1,5 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 
10 dienas – pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 
10 dienas – pa 1,5 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas, 
5 dienas – pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas.

* Zarnu trakta atonija (aizcietējumi)
2 mumijo gramus izšķīdināt 1 litrā vārīta ūdens. 

Dzert tukšā dušā pa 100 ml šķīduma, uzdzert ar nevārītu ūdeni. Ārstēšanās kurss - 10 dienas.