Kas kopīgs piemīt celulītam, dopingam un novecošanai?

Kas kopīgs piemīt celulītam, dopingam un novecošanai? Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Kas ir BEMER? Kādēļ tas noder sportā? Kā BEMER izmantot sacensībās? Vai BEMER izmantošana var izraisīt aizdomas, ka tiek lietots dopings? Kā izmantot BEMER, ja ir sporta traumas? "BEMER" KOSMETOLOĢIJĀ.

Visi šie vārdi ir sastopami tādos gadījumos, kad nav BEMER!

Kas ir BEMER?
BEMER terapija ir ārstēšana ar īpaši vāja elektromagnētisku impulsu lauka palīdzību.

Šeit galvenais iedarbības mehānisms ir asins mikrocirkulācijas uzlabošana. Tas nozīmē, ka visas organisma šūnas daudz labāk tiek apgādātas ar barības vielām un atbrīvojas no toksīniem. Tādējādi, šūnu funkcionēšana uzlabojas un nostiprinās imūnsistēma, paaugstinot organisma spēju pretoties bakteriālām un vīrusu infekcijām.

Kādēļ tas noder sportā?
Asins mikrocirkulācijas uzlabošanās izraisa arī muskuļu audu darbības uzlabošanos.
Muskuļiem rodas iespēja izturēt smagākas fiziskas slodzes un aktīvāk pretdarboties traumatiskām ietekmēm. Izmantojot BEMER aparātu, var kāpināt treniņu apjomu un efektivitāti, un paaugstināt rezultātus sportā. Imūnsistēmas stiprināšana paaugstina organisma pretestību dažādām infekcijām, it īpaši intensīvas slodzes laikā treniņos un sacensībās.

Kā BEMER izmantot sacensībās?
Kapilārās asinsrites pastiprināšanās var veicināt to, ka samazinās laiks, kas nepieciešams, lai iesildītos, un tiek taupīta sportista enerģija. Sacensību laikā, izvēloties konkrētu BEMER aparāta programmu, var vai nu optimizēt jau noslogotu šūnu apgādi ar barības vielām un sārņu izvadīšanu, samazinot pienskābes veidošanos un paātrinot tās izvadīšanu, vai arī nodrošināt veģetatīvās nervu sistēmas relaksāciju, optimizējot atpūtu un atslābināšanos. Audi labāk uzņem skābekli, un tādēļ var panākt spēku ātrāku atjaunošanos pēc sacensībām.

Vai BEMER izmantošana var izraisīt aizdomas, ka tiek lietots dopings?
Ja BEMER būtu dopings, tad analoģiski būtu jāuzskata par dopingu arī trenēšanos pazemināta atmosfēras spiediena apstākļos, kad pastiprinās sarkano asinsķermenīšu veidošanās, kas uzlabo asins pārvadīšanu pa asinsvadiem. BEMER aktivē pašu sīko asinsvadu kontrakcijas, tādā veidā uzlabojot mikrocirkulāciju un izraisot visas no tā izrietošās vēlamās sekas. Abos gadījumos organisms netiek pakļauts svešādu faktoru ietekmei; gluži pretēji, tiek vienīgi aktivēti normāli fizioloģiski procesi. Līdz ar to, abos gadījumos nav pamata runāt par dopingu.

Kā izmantot BEMER, ja ir sporta traumas?
Traumu gadījumos jālieto BEMER aplikatori, lai uzlabotu kapilāro asinsriti tieši bojājuma vietā. Šajā gadījumā nav vēlams izmantot atvēsinošus aerosolus un kompreses, jo šie populārie līdzekļi tieši ierobežo mikrocirkulācijas procesus.

Kuras no pazīstamām ārstēšanas metodēm sportā var visefektīvāk apvienot ar BEMER lietošanu?
Ideāla ir masāžas un BEMER terapijas kombinācija. Muskulatūras atslābināšanās, ko panāk ar manuālu iedarbību, tiek organiski papildināta ar asins mikrocirkulācijas un muskuļu vielmaiņas uzlabošanu. Kopumā, visas pazīstamās un tradicionālās sporta medicīnas metodes - gan medikamentu terapiju, gan lāzerterapiju vai ultraskaņas terapiju, gan arī citas līdzīgas fizioterapeitiskas procedūras - var lieliski papildināt ar BEMER aparāta izmantošanu.


"BEMER" KOSMETOLOĢIJĀ


Ādas kopšana

BEMER impulsi iedarbojas uz tām sejas ādas šūnām, kas ir novājinātas un bojātas, atjaunojot normālus ādas vielmaiņas procesus un uzlabojot miktocirkulāciju. Tas palīdz mazināt pietūkumu, grumbas, pigmenta plankumus, pinnes, mikroplaisas un citas ādas problēmas.

Celulīta ārstēšana
Celulīts nav kosmetoloģiska problēma, bet saslimšana. Celulīts pirmkārt rodas tajās vietās, kur ir asins un limfas aprites traucējumi. Terapija BEMER 3000 normalizē asins mikrocirkulāciju, veicina toksīnu un sārņu izvadīšanu, un tauku normālu sadalīšanos, kas palīdz sekmīgi cīnīties ar celulītu. Ādas atjaunošana pēc kosmetoloģiskām procedūrām: pēc epilācijas, plastiskās ķirurģijas, solārija apmeklēšanas, ādas seguma lāzerveida atjaunošanas. Asinsrites un limfodrenāžas uzlabošanas klasiskā metode ir masāža. Taču, ja ir ādas seguma nopietni bojājumi (piemēram, pēc ķirurģiskas iejaukšanās), masāža ir kontrindicēta (nav ieteicama). Šādos gadījumos BEMER terapija ir gandrīz vienīgais veids, kā efektīvi mazināt pietūkumu.

BEMER impulsi, stimulējot kapilāru pēctecīgu saraušanos un atslābināšanos, rada tā saukto „sūkņa efektu”. Bez tam, BEMER impulsi iedarbojas arī uz pašu arteriolu gludo muskulatūru. BEMER impulsu ietekmē uzlabojas mikrocirkulācija, ātrāk izzūd pietūkums, sākas normāla šūnu apgāde ar barības vielām, un tā rezultātā ādas sadzīšana un atjaunošanās bojājuma vietā notiek ātrāk.

Muskuļu tonusa atjaunošana
BEMER terapija ļauj ātri atjaunot novājinātu un bojātu muskuļu tonusu, turklāt tā var sasniegt gan muskuļu kontrakciju, gan izstiepšanos. Šis efekts ir īpaši svarīgs rehabilitācijā un estētiskajā medicīnā, kur tādējādi ir iespējama sejas grumbu un kroku izlīdzināšana (liftings) bez operācijas, un ar sevišķi ilgstošu rezultātu.

Novecošanās procesu aizkavēšana
BEMER impulsu ietekmē ķermeņa virsmas bioloģiskajos audos (ādā, zemādas tauku slānī, tauku sablīvējumos un muskuļos) notiek šādas vēlamas izmaiņas: iekaisīgo procesu likvidācija; lokālās un vispārīgās imunitātes pastiprināšanās, t.i. antibakteriālas norises; šūnu un starpšūnu saistaudu novecošanās procesa aizkavēšanās, epidermas un dermas elastīguma uzlabošanās un blīvuma samazināšanās; matu augšanas stimulācija sakarā ar mikrocirkulācijas pastiprināšanos un to, ka audi tiek labāk apgādāti ar barības vielām. Minētos BEMER terapijas efektus var sasniegt tikai tad, ja to izmanto sistemātiski un ilgstoši!

BEMER aparātus var iegādāties mūsu interneta aptiekā.