Kādēļ mums vajadzīgas taukskābes, un Omega-3?

Kādēļ mums vajadzīgas taukskābes, un Omega-3? Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Omega-3 veicina smadzeņu darbības uzlabošanos, līdzsvaro nervu sistēmu, sirds un asinsvadu sistēmu un imūnsistēmu, nodrošina acu tīklenes un smadzeņu optimālu funkcionēšanu, paaugstina darba spējas un vitālo tonusu.

 

Omega-3 stiprina vīriešu veselību:

- tā pasargā no sirds un asinsvadu saslimšanām,
- intensīva un saspringta darba gadījumā tā ir līdzeklis pret stresa sekām,
- tā mazina smadzeņu destrukciju, ko izraisa alkohola lietošana,
- tā nodrošina labu pašsajūtu, kas nepieciešama aktīvam darbam.
Omega-3 stiprina sieviešu veselību:
- tā ir īpaši svarīga grūtniecības laikā,
- tā efektīvi palīdz, ja ir slikts garastāvoklis, sabeigti nervi,
- tā palīdz pārvarēt pēcdzemdību depresiju, klimaktērija simptomus, personiskas krīzes un citus faktorus, kas izraisa depresiju.Omega-3 stiprina bērnu un jauniešu veselību:
- tā palīdz mācībās, kad nepieciešams ievērojams prāta spēju sasprindzinājums.
Omega-3
ir viena no tā sauktajām “neaizvietojamajām” taukskābēm, kuras organisms nespēj sintezēt, un kuras tādēļ ir jāuzņem ar uzturu. Omega-3 skābju deficīta gadījumā krasi pieaug iespēja, ka uz asinsvadu sieniņām veidojas aterosklerotiski holesterīna uzklājumi.


 
 Omega-3 veicina smadzeņu darbības uzlabošanos, līdzsvaro nervu sistēmu, sirds un asinsvadu sistēmu un imūnsistēmu, nodrošina acu tīklenes un smadzeņu optimālu funkcionēšanu, paaugstina darba spējas un vitālo tonusu.

Omega-3 ieteicams lietot šādos gadījumos: psihoneiroloģiskas saslimšanas, tostarp demence, Alcheimera slimība, stāvokļi pēc insulta, amnēzija, atmiņas traucējumi, migrēna, uzmanības koncentrēšanas spējas pasliktināšanās bērniem; arī kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla; alerģiskas saslimšanas; hipertonija; infarkts; aterosklerozes profilakse; ādas saslimšanas, tostarp psoriāze un trofiskas čūlas; artrozes un artrīti; autoimūnas saslimšanas; diabēts; osteomielīts; kaulu lūzumi; fetoplacentārā mazspēja grūtniecēm; ļaundabīgu jaunveidojumu, tostarp piena dziedzeros, profilakse.

Omega-3 jālieto pēc konsultēšanās ar ārstu šādu saslimšanu gadījumos: sirds organiski bojājumi; akūtas un hroniskas aknu un nieru saslimšanas; kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla; kā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā, un veciem cilvēkiem.


Mūsu interneta aptiekā Jūs varat iegādāties produktu, kas apvieno visefektīvāko E vitamīna formu un Omega-3 taukskābes, un paredzēts, lai ilgstoši pozitīvi ietekmētu Jūsu veselību un pašsajūtu.