Austrumu medicīnā gadsimtiem ilgi pastāv uzskats...

Austrumu medicīnā gadsimtiem ilgi pastāv uzskats... Interneta aptieka Latvija Rīga preces veselībai
Austrumu medicīnbā gadsimtiem ilgi pastāv uzskats, ka pa dienu toksīni uzkrājas ķermeņa lejasdaļā. Tie tiek izvadīti no iekšējiem orgāniem un uzkrājas pēdās, kur apakšējā virsmā atrodas vairāk kā 60 bioaktīvi akupunktūras punkti - mūsu ķermeņa galveno orgānu projekcijas vietas. Iedarbojoties uz šiem punktiem var veikt organisma attīrīšanu no šlakvielām.

        Plāksteris Detox Foot Patches izgatavoti no augstvērtīgiem produktiem-100% dabiska, bio un ekoloģiski tīra izejmateriāla.
SASTĀVS: Koksnes un bambusa etiķis, turmalīns, ametists, sirdslapu dokudami, japānas mespils.   

Pateicoties jaunu tehnoloģiju pilnveidošanai par šo plāaksteri ir izsniegts sertifikāts par atbild'tibu Eiropas standartiem. Plāksteru darbības mehānisms pamatojas un refleksoterapijas metodi. 
Austrumu medicīnbā gadsimtiem ilgi pastāv uzskats, ka pa dienu toksīni uzkrājas ķermeņa lejasdaļā. Tie tiek izvadīti no iekšējiem orgāniem un uzkrājas pēdās, kur apakšējā virsmā atrodas vairāk kā 60 bioaktīvi akupunktūras punkti - mūsu ķermeņa galveno orgānu projekcijas vietas. Iedarbojoties uz šiem punktiem var veikt organisma attīrīšanu no šlakvielām. 
Plāksteris darbojas kā magnēts, absorbējot toksīnus, kas asins un limfas osmotiskā spiediena ietekmē izdalās caur ādas porām. Izmantojot ķermeņa siltumu, plāksteris stimulē sviesdru izdalīšanos, bet sviedri, kas satur toksīnus un šlakvielas, pilnībā iesūcas plāksterī. Strādājot energoinformatīvā līmenī, plāksgteris palaiž pašdziedināšas un atjaunošanās mehānismu. Tiek attīrīti enerģētiskie kanāli, uzlabojas enerģijas cirkulācija, tiek regulēti dabiskie miega bioritmi. Toksīnu izvadīšana kopā ar atjaunošanu no iekšienes ļauj sakārtot organisma funkcijas un pastiprina tā spēju pašam izvadīt toksīnus un izdziedināt sevi.

PLĀKSTERA PRIEKŠROCĪBAS
:

1. Izstrādājusi pasaulē vadošā Detox Foot Patches ražotājfirma (Ķīna). 
2. Tiek izmantots klīnikās dezintoksikācijai un alkohola, un narkotisko vielu atkarības ārstēšanai.
3. Īpaši paredzēts ķīmisko toksīnu, smago metālu un taukos šķīstošo indu izvadīšanai, piemīt izteiktas uzsūkšanas spējas;
4. Pateicoties turmalīna un ametista klātbūtnei plāksteros, izstaro infrasarkano starojumu un izdala negatīvos skābekļa jonus.
5. Var droši lietot, jo neizraisa blakusparādības, kas var rasties pie iekšķīgas zāļu lietošanas. Šie plāksteri nav zāles. Organismā nekas nenokļūst, bet kaitīgās vielas tiek izvadītas uz āru.
6. Vienkārši lietojams un neizsauc pieradumu (atkarību).
7. Palaiž pašdziedināšanas un atjaunošanās mehānismu.
8. Nav vecuma ierobežojumu.

Lietošanas indikācijas:

- Profilaktiskos nolūkos - katram sava organisma atjaunošanai un atjaunināšanai;
- Cilvēkiem, kuri cieš no hroniska noguruma sindroma, bieži slimo ar saaukstēšanās slimībām un vīrusu infekcijām (herpes), atrodas stresa stāvoklī vai ilgstoši lieto medikamentus;
Cilvēki kuri cieš no hroniskām slimībām:
- ādas slimībām (neirodermīts, pusaudžu pinnes, psoriāze)
- locītavu un mugurkaulu slimībām;
- rīkles, kakla, bronhu slimībām;
- zobu, smaganu, kuņģa, aknu, žultspūšļa, zarnu slimībām;
- nieru un urīnpūšļa slimībām, ginekoloģiskām slimībām un prostatīta;
- endokrinoloģiskām slimībām (cukura diabēts);
- vielmaiņas traucējumiem, tostarp liekā svara, celulīta, podagras, papēžu pieši;
- galvassāpēm, hipertoniskām slimībām, mikrocirkulācijas traucējumiem (aukstas ekstremitātes, roku un kāju tirpšana);
- vēnu iekaisuma un limfas atteces traucējumiem;
- onkoloģiskām slimībām, intoksikācijas pēc staru un ķīmijterapijas.