Viens līdzeklis veselības stiprināšanai. Septiņas unikālas īpašības

Viens līdzeklis veselības stiprināšanai. Septiņas unikālas īpašības Интернет-аптека Латвия Рига Товары для здоровья
Pirms daudziem simtiem gadu ķīnieši uzskatīja kordicepsu par brīnumainu Dieva veidojumu, uzlūkoja to kā talismanu. Arī patlaban, pēc vairāk, nekā tūkstoš gadiem, tas ir mūsdienīgs veselību stiprinošs līdzeklis. Kur slēpjas kordicepsa unikalitāte?

Vispirms tiksim skaidrībā: kādēļ mums jābūt veseliem? Šis ārstnieciskais līdzeklis ir domāts pirmkārt tiem, kuri grib būt veseli, nevis grib ārstēties.
Ko nozīmē būt veselam? Būt veselam, jeb neslimot pirmkārt nozīmē radīt organismā tādus apstākļus, lai mikrobiem un vīrusiem tur nepatiktu.
Kordicepss ir sēne, kas nāk no Ķīnas. Tajā ir daudz antioksidantu (beta karotīns, C un E vitamīni, selēns, cinks, koenzīms Q). Pirms daudziem simtiem gadu ķīnieši uzskatīja kordicepsu par brīnumainu Dieva veidojumu, uzlūkoja to kā talismanu. Arī patlaban, pēc vairāk, nekā tūkstoš gadiem, tas ir mūsdienīgs veselību stiprinošs līdzeklis.

Kur slēpjas kordicepsa unikalitāte?

1. Kordicepss ir augs ar unikālu ATTĪSTĪBAS CIKLU.

Cordyceps sinensis sēnei augot, nogatavojas sporas.
Tās, vēja nestas, ieperinās noteiktas tauriņu sugas kāpuros. Inficētais kāpurs bez ļaunām nojautām mierīgi sagaida ziemu un ziemas sākumā ierušinās zemē, lai pavasarī kļūtu par kūniņu.
Tad sēne aktivējas: micēlijs no iekšpuses aizpilda visu kūniņu, kas iet bojā. Vasarā no elpošanas atverītēm kūniņas galvgalā izaug sēne kordicepss, ko ķīniešu valodā sauc „dun čun sja cao”. Tas nozīmē „ziemā kāpurs, vasarā zāle”.
Kukaiņa kūniņa, kurā glabājas kordicepsa sporas, nesatrūd, un tajā neieperinās nekādi citi mikroorganismi, jo sēnei piemīt antibiotiskas īpašības.


2. Kordicepss ir unikāli RETS augs.

Tas mitinās Tibetas ziemeļpusē, 2500 līdz 4000 metru augstumā virs jūras līmeņa. Tas ir ļoti reti sastopams, un šī auga - kā ārstniecisku līdzekļu izejvielas - vākšana ir grūta un sarežģīta. Tādēļ senajos laikos kordicepsu ir lietojuši tikai visaugstākie ierēdņi un imperatora ģimene.

 


3. Kordicepsam ir unikāla, GADSIMTIEM ILGA VĒSTURE.

Kordicepss ir vesturē pazīstams kā profilaktiski lietojams līdzeklis veselības stiprināšanai jau ilgāk, nekā 1200 gadu. Pirms vairākiem gadsimtiem, Cinu dinastijas laika traktātā par ķīniešu medicīnu „Jaunā farmakopeja” ir rakstīts tā: „Ķīnas kordicepsa garša ir salda un īpašības ir neitrālas, tas saglabā plaušas, uzlabo nieres, baro kaulu smadzenes, aptur asiņošanu un mitrošanu, noņem klepu”.

 


4. Kordicepsam ir unikāls ĶĪMISKAIS SASTĀVS.
Tajā ir atrodami apmēram 70 mikro- un makroelementu.

Kā tas iespējams?
Augstu kalnos, kur tas aug, augsni apskalo kūstošo ledāju ūdeņi, kas satur gandrīz visus Mendeļejeva tabulas elementus. Sēne uzņem visu, kas vien ir apkārtējā vidē, augsnē un ūdenī.        

Kordicepss satur vairāk, nekā 80 dažādus fermentus, kas ir iesaistīti daudzās cilvēka organismā noritošās reakcijās. Tas ir vislielākais fermentu daudzums, kāds vien var būt atrodams dzīvniekā vai augā.
Kā tie radušies?
Iemesls ir tā pati augšanas vietas unikalitāte. Lai izdzīvotu kalnu augstumos un aukstumā, sēne ir izveidojusi spēju izstrādāt fermentus, kas paātrina tās organisma bioķīmiskos procesus un reakcijas. 
Kordicepss savā ķermenī uzkrāj lielu vitamīnu daudzumu, tostarp C un E vitamīnu, olbaltumus, taukskābes, polisaharīdus, minerālvielas, tostarp kalciju, kāliju, dzelzi, magniju un cinku. 

 

 
5. Kordicepsam piemīt unikāla IEDARBĪBA.

 • tas veicina imunitāti;
 • tas ir īpaši efektīvs adaptogēns;
 • tas ir dabisks antibiotiķis ar plašu iedarbības spektru un bez blaknēm;
 • tas ir tikpat spēcīgs līdzeklis pret iekaisumiem, kā nesteroīdie hormoni (piemēram, hidrokortizons);
 • tam ir antioksidējoša iedarbība: tas aktivizē toksisko vielu izdalīšanos no organisma;
 • tas ir iedarbīgs pret audzējiem, jo stimulē leikocītu aktivitāti;
 • tam ir regulējoša ietekme uz aknu, nieru un plaušu darbību;
 • tas uzlabo vielmaiņu; pazemina lipīdu, tosparp, holesterīna, līmeni asinīs;
 • tam ir regulējoša ietekme uz asinsrites procesiem;
 • tam ir regulējoša ietekme uz kalcija un fosfora samēru organismā;
 • tas aktivizē spermatoģenēzi; pastiprina vīriešu dzimumfunkciju;
 • tas uzlabo sirds un plaušu asinsriti, kā arī mikrocirkulāciju citos orgānos un audos;
 • tam ir organismu atjaunojoša iedarbība.

6. Kordicepsa lietošana dod UNIKĀLUS REZULTĀTUS.
Kaut arī kordicepsa unikālās īpašības Austrumos ir bijušas zināmas jau gadsimtiem ilgi, tas nonāca pasaules uzmanības lokā pēc kāda fenomenāla gadījuma sportā. 1993. gadā, Nacionālajās sporta spēlēs Pekinā, Ķīnā 3 mazpazīstamas ķīniešu sportistes pārspēja 5 pasaules rekordus dažādu distanču skriešanā. Dopinga pārbaudes komisijas nekonstatēja nekādus pārkāpumus. Treneris, atbildot uz jautājumu gūzmu, sniedza vienkāršu komentāru: „noslēpums ir divu faktoru saistībā, tie ir intensīva trenēšanās un augstvērtīgas sēnes (tas bija kordicepss). Šajās sēnēs mīt mūžsena gudrība. Mūžsenā gudrība palīdz uzvarēt.7. Kordicepss ir unikāli EFEKTĪVS.
Kordicepss nevis ārstē, bet dod veselību. Tas ir līdzvērtīgs tādiem vispārzināmiem veselības stiprināšanas un tonusa paaugstināšanas līdzekļiem, kā žeņšeņs un briežu ragi. To nav iespējams pārdozēt, nav arī ne pieraduma, ne atkarības. Tas ir pilnīgi dabisks produkts, kas nesatur hormonus un mākslīgi sintezētas vielas. Kordicepsa lietošanas spektrs ir praktiski neierobežots.       

Ķīnas kordicepss nav brīnumlīdzeklis pret visām slimībām; tas nav arī zāles kādas konkrētas slimības ārstēšanai. Kordicepsa spēks ir tāds, ka līdz ar uztura kvalitātes paaugstināšanu tas dod iespēju novērst slimību cēloņus, jo iedarbojas šūnu līmenī. Ja šūnas saņem nepieciešamās uzturvielas, tās ar laiku sāk pareizi funkcionēt, un tādējādi tiek novērstas saslimšanas, kā arī notiek organisma attīrīšanās

Izvēlieties paši: vai ir labāk būt veseliem, vai arī ārstēties?

Šo preparātu var nopirkt mūsu interneta aptiekā: